Něco pro Vás!

V tomto stručném článku Vám představujeme vše, co jsme pro Vás nachystali a co pro naše klienty pravidelně děláme.


Rychlé dodání

Rychlé dodání nebo osobní odběr

Téměř 100% zboží držíme ve velkých skladových zásobách. Tento stav nám umožňuje rychle vybavit jakoukoli objednávku. Z pravidla je zboží doručeno do 48 hodin. Zboží si můžete vyzvednout při objednávce do 15 kg také na partnerských výdejních místech.

 

Slevové poukazySlevový poukaz na hmoždinky, perlinku, a další příslušenství - Ráj zateplení

Chcete ušetřit? Pokud ano, tak využijte naše slevové poukazy, které můžete využít i pro první nákup. Podle výše Vašeho nákupu si zvolíte slevu, která Vám vyhovuje. Více o slevových poukazech najdete zde

 

Doprava zdarmaDoprava zdarma

Pokud nakoupíte větší množství zboží, tak zboží za Vámi přijede zdarma. Stačí nakoupit nad 18 000 Kč s DPH a dopravu platíme my za Vás.

 

Možnosti pro partnery

Díky zázemí a rychlosti dodání podporujeme prodejce malířských či zednických potřeb. Po uvážení spolupráci navážeme rádi se zajímavými partnery, kteří chtějí vyhovět komfortem a kvalitou svým zákazníkům. Podívejte se do sekce Spolupráce. Pokud máte vlastní web, tak neváhejte a také se podívejte.

 

Nejvyšší kvalita

Naše zboží je vždy zárukou nejvyšší kvality. Za kvalitu se dokážeme postavit a v případě možné reklamace nám záleží na co nejrychlejším vyřešení Vašeho požadavku.

 

VIP péče

Po obchodu s klientem pravidelně komunikujeme, zajímáme se o jeho spokojenost a automaticky zákazníkům zasíláme tipy, rady a doporučení, díky kterým může ušetřit čas, zjistit různé finty nebo se jen uvolnit a inspirovat se.

 

Telefonická podpora

Jsme vždy pro Vá připraveni. Když budete potřebovat, tak neváhejte a zavolejte nám, rádi Vám poradíme zde: kontakty.

Momentálně probíhá AKCE - 1 000 Kč ve slevových kupónech!

Zadejte níže Vaše jméno a mail a automaticky Vám na něj přijdou Vaše slevy!

Bezpečné platby