Kde bydlet při rekonstrukci?

Každý, kdo někdy uvažoval o rekonstrukci svého bydlení, zákonitě uvažoval nad některými otázkami, které spolu s rekonstrukcí úzce souvisí.

Kde budu bydlet?

Jednou ze stěžejních otázek je: kde budu v průběhu rekonstrukce bydlet? Ano, nejjednodušší cestou bývá přebýt u příbuzných či známých. Ale přeci jen, přiznejme si to na rovinu. Každá dlouhodobější návštěva naruší chod domácnosti a ne vždy to působí dobře na vzájemné vztahy. Ne nadarmo je používá známé české rčení: Host a ryba třetí den smrdí.

Ještě horší variantou je, pokud nemáte kam jít. Ať už vaši přátelé nemají možnost Vás ubytovat, či je tím nechcete obtěovat, vzniká otázka, kam teď?

Řešením je bydlení v hotelu či jiném ubytovacím zařízení. Ovšem ona samotná rekonstrukce nebývá nejlevnější záležitostí, a proto placené ubytování je dalším zásahem do rozpočtu.

 

Jak ideálně řešit bydlení?

S ideálním řešením přišla společnost AZ-Reko (stavební firma specializující se na rekonstrukce bytů v Praze a jejím okolí), která pro jejich klienty přišla s jedinečnou nabídkou – nabízí bydlení v ceně rekonstrukce. Bydlení je zdarma pro dvě osoby, a je realizováno v útulném penzionu v Říčanech. Nic neplatíte po celou dobu rekonstrukce (která obvykle bývá v délce 2-3 týdny).

A to se vyplatí! Takže pokud jste z okolí Prahy, doporučuji se podívat na stránky společnosti AZ-REKO, kde mimo jiné také naleznete zajímavé funkce jako například online kalkulátor, kde si lehce spočítáte, na kolik by Vás taková rekonstrukce vyšla, popřípadě poradna, kde zjistíte mnoho zajímavých informací o rekonstrukcích.

Tak neváhejte, a navštivte stránku AZ-reko.cz

Za tým rájzateplení.cz,

Lucie Milkovová

Momentálně probíhá AKCE - 1 000 Kč ve slevových kupónech!

Zadejte níže Vaše jméno a mail a automaticky Vám na něj přijdou Vaše slevy!

Bezpečné platby