Proč použít perlinku?

 
Chystáte se zateplovat a slyšeli jste pojem perlinka, ale nevíte, o co jde?
 
V tomto článku se vám pokusíme pojem perlinka objasnit. Doporučíme vám kde perlinky nakoupit, a jaké druhy existují. 
 
Perlinka, neboli vyztužovací mřížka, je důležitá pro zpevnění stavebních materiálů, v našem případě kontaktního zateplovacího systému. Díky tomu bude zateplení kvalitnější a déle vydrží, izolace bude pevnější. V často namáhaných místech je perlinka obzvláště důležité, aby 
nedošlo k poškození izolace. Poškození izolace by přineslo velké finanční výnosy spojené s její opravou. Perlinka se využívá i při zateplování více patrových budov, nejen rodinných domů. 
 
S pojmem perlinka se také můžete setkat ve znění armovací tkanina. Pokud budete perlinku hledat na internetu jistě se setkáte s těmito možnostmi. Proč se perlinka nazývá armovací tkaninou? Protože jinak řečeno se využívá na vyztužení armovací vrstvy zateplovacího 
systému. Kromě zateplování lze perlinku využít i na vyztužení vnitřních fasád, pokud je potřeba. 
 
Kvalitní perlinku seženete například na našich stránkách, kde si můžete vybrat ze dvou druhů. Perlinku Vertex tam seženete jak v rolích, tak i v celých paletách. Jedna paleta obsahuje 33 rolí perlinek a jedna role perlinky má velikost buďto 50m2 nebo 55m2.
 
Perlinky nabízené na těchto stránkách jsou vyrobené v ČR a mají záruku nejvyšší kvality. Při nákupu palety perlinek vám jistě přijde vhod doprava zdarma, kterou rájzateplení.cz nabízí. Na těchto stránkách se můžete také poradit s odborníky, o tom s čím si nevíte rady. 
 

Momentálně probíhá AKCE - 1 000 Kč ve slevových kupónech!

Zadejte níže Vaše jméno a mail a automaticky Vám na něj přijdou Vaše slevy!

Bezpečné platby