Vize

 

"I potřeby k zateplování můžete...

...pohodlně nakupovat z domova, kanceláře či z Vašeho skladu."

 

Proč taková vize?

V našem týmu se skloubí nadšení z komunikování se zákazníkem "tváří v tvář" a pochopení důležitosti času pro každého člověka

A díky tomu, že máme rádi internet a snažíme se stále zlepšovat naše služby zákazníkům, tak můžete být na této internetové stránce. Jak naše vize napovídá, tak chceme stránky stavět tak, ať si zde dokážete přehledně vybrat cokoli budete potřebovat. Cílem je stránky rajmaliru.cz přizpůsobit pro Vás tak, abyste zde našli rady, návody, tipy i vysvětlení vždy a jednoduše.

Zboží si nemusíte chodit objednávatnemusíte telefonovatmailovat, jen stačí vše na pár kliků objednat a do 24 hodin Vám zboží zašleme. Takovou jednoduchost se snažíme převádět díky internetu do praxe. Díky velkým skladovým zásobám jsme schopni takový komfort připravit i pro větší odběratele, stavebniny, profesionální malíře, železářství i další partnery.

 

Něco jsme pro Vás připravili

Pro zákazníky jsme připravili zajímavé bonusy a věřím, že i Vy si najdete důvod, proč u nás nakoupit nebo proč pravidelně navštěvovat naše stránky. Zde najdete vše přehledně v článku Co máme pro Vás nachystáno.

Pokud si náhodou nebudete vědět rady, tak se na nás můžete kdykoliv obrátit telefonicky a rád Vám pomůžeme.

 

Dlouhodobá spolupráce

U nás jsme pro klienty připravili VIP zákaznickou péči, kdy především po objednání se snažíme být nápomocni, protože nákupem to pro Vás teprve začíná.

A právě pro stálé zákazníky jsme připravili i zajímavé akce, slevy, soutěže a různé podpůrné aktivity pro Váš případný další prodej.

 

Napište mi, co si o tom myslíte na ondrej@rajzatepleni.cz, budu rád za jakékoliv Vaše poznatky.

 

Za tým Rajzatepleni.cz Vám přeji příjemné dny.

 

Ondřej Lang, online péče o klienty

Momentálně probíhá AKCE - 1 000 Kč ve slevových kupónech!

Zadejte níže Vaše jméno a mail a automaticky Vám na něj přijdou Vaše slevy!

Bezpečné platby